Microsoft SQL Server sunucunuz size bir karakutu gibi mi görünüyor?

Merhabalar,

Microsoft SQL Server sunucunuz size bir karakutu gibi mi görünüyor? Uygulamalarınızda yaşadığınız yavaşlığın nedeninin Microsoft SQL Server sunucunuz olmasından kuşkulanıyorsunuz, ama emin değil misiniz? Microsoft SQL Server sunucunuzdaki sorunları pahalı donanım kaynakları ekleyerek çözmeye çalışıyor, fakat yine de bir türlü beklediğiniz sonuca ulaşamıyor musunuz?

_aktif _morhipo    _penta    

_tiposoft      _borusan_logistics_

                  

Yukarıda bazılarını listelediğimiz firmalar gibi size de Microsoft SQL Server çözümlerimizle destek olabiliriz. Microsoft SQL Server sunucunuzu bir karakutu olmaktan çıkarır, yaşadığınız sorunların nedeninin veritabanı sunucunuz olup olmadığını somut delillerle ıspatlayabiliriz. Şayet sorun veritabanı sunucunuzda ise çözüm yolları önerip, uygulayabiliriz. Ayrıca, talebiniz üzerine yapabileceğimiz performans iyileştirme çalışmalarıyla daha az donanım kaynağı ile daha fazla işlem yapılabilmesini sağlayabiliriz. Bu çalışmalar neticesinde veritabanı uygulamalarınızın verimli çalışması için hem artık daha az donanım kaynağına ihtiyaç olur, hem de lisansama maliyetleri düşer ve tüm bunların sonucunda da son kullanıcılarınıza daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaşatabilirsiniz.

Müşterilerimizin ihtiyaçları çerçevesinde ürettiğimiz bazı çözümlere dair tecrübelerimizi birkaç örnek ile bu sayfada bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir